Polityka zwrotów

Zwrot towaru odbywa się zgodnie z zasadami opisanymi w regulaminie sklepu ( tutaj może pan dać link przekierowujący do Regulaminu ) , który stanowi, iż : 

Paragraf 4  Możliwość zwrotu towaru.

1 Klient ma prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny w terminie czternastu dni od daty otrzymania paczki. 

2 Oświadczenie musi zostać złożone w formie pisemnej za pomocą formularza FORMULARZ ZWROTU. Zwrotu należy dokonać na adres:

SKLEP lavelly

PLAC SZARYCH SZEREGÓW 1A

98-100 ŁASK

Tel: 509 718 822

3 We wskazanym powyżej przypadku Klient ma obowiązek niezwłocznego zwrotu zakupionego towaru, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia, w którym otrzymał paczkę. 4 Jeśli zwrot nastąpi we wskazanym terminie Sklep gwarantuje zwrot całej kwoty zapłaconej za towar w terminie 14 dni od dnia zwrotu towaru.
5 Sklep nie jest zobowiązany do zwrotu Klientowi kosztów przesyłki.

6 Klient ponosi koszty zwrotu towaru, w tym koszty przesyłki.
7 Zwracany towar nie może nosić śladów użycia, nie może być uszkodzony lub zabrudzony, należy do niego dołączyć otrzymane opakowanie oraz rachunek.
8 W przypadku, gdy towar nie spełnia warunków wskazanych w punkcie 7, Sklep nie zwróci Klientowi zapłaconej kwoty, jednocześnie informując klienta o zaistniałej sytuacji. Strony ustalą wówczas, czy towar zostanie ponownie przesłany do Klienta , na jego koszt, czy z ceny zostanie potrącona kwota odpowiadająca pomniejszeniu wartości towaru. Korespondencja w tej sprawie będzie w formie elektronicznej.

Przewiń do góry